?

Log in

No account? Create an account

Хто б таке подумать міг, що у березні будуть калюжі :)
Громадський захист Київщини, Гроза
groza_org
Броварчани судитимуться з київським судом
Громадський захист Київщини, Гроза
groza_org
Громадська ініціатива «Громадський Захист Київщини» («Гроза») подала апеляційну скаргу на рішення Київського окружного адміністративного суду.

Як повідомлялося раніше, своїм рішенням від 2 березня 2012 року, Київський окружний адміністративний суд заборонив Громадській ініціативі «Громадський Захист Київщини» проведення 4 березня мирного зібрання громадян - акції «Брехня за ваші гроші» біля Броварської міської ради.Read more...Collapse )STOP брехні
Громадський захист Київщини, Гроза
groza_org
Відеозвіт з недільної акції...

У Броварах пригощали паперовою локшиною
Громадський захист Київщини, Гроза
groza_org
Акція громадського невдоволення під назвою «Брехня за ваші гроші» пройшла у неділю, 4 березня, біля Броварської міської ради. Жителі міста заявили, що вони не хочуть спонсорувати брехливу комунальну пресу. Із місцевих комунальних газет вони виготовили велику каструлю паперової локшини та приправили її кетчупом «Брехня».
У неділю, 4 березня, попри заборону суду, близько двох сотень жителів міста Бровари зібралося на Майдані Свободи, щоб висловити місцевій владі своє невдоволення ситуацією, яка склалася з міськими комунальними ЗМІ. Броварчани переконані, що бюджетні кошти, які надходять від них у вигляді зборів та податків і котрі направляються на потреби міських комунальних ЗМІ, використовуються не прозоро та нераціонально і працюють не на користь громади, а на користь однієї політичної партії – Партії регіонів.Read more...Collapse )