groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Ратнікова знову не прийняли до КОДу Броварщини. Через співпрацю з Партією Регіонів?

COD
Заява КОДу


25 квітня відбулося чергове засідання Комітету опору диктатурі Броварщини? На якому депутата Київської обласної ради Дмитра Ратнікова знову не прийняли до складу Комітету.

Депутат декларує своє бажання долучитися до КОДу, однак, об’єднані опозиціонери не дуже поспішають його приймати. Їх непокоїть той факт, що протягом півтора року Дмитро Ратніков був членом фракції Партії регіонів у Київській облраді. Про це свідчить інформація, що була розміщена на офіційному сайті ради.

Черговим доказом незрозумілої політичної приналежности Ратнікова стала офіційна відповідь секретаріату Київської обласної ради на запит про склад фракції Партії регіонів. Довідка була видана за підписом Голови Київської обласної ради Миколи Качного. Серед депутатів фракції числився й цей діяч.

За словами Ратнікова, просто сталася помилка. Виділене йому в раді місце межує з фракцією ПР і тому його помилково записали до регіоналів. Він стверджує, щоуже написав відповідну заяву і його ім'я викреслили зі списку регіоналів.

Однак, цей аргумент не надто задовольнив членів КОДу. У більшости з них постає питання: чому Ратніков не написав цю заяву раніше, адже для опозиційного депутату це мало б бути принциповим питанням?

Зійшлися на тому, що Дмитро Ратніков до наступного засідання КОДу має надати довідку з підписом Голови ради, яка б засвідчувала, що він ніколи не перебував у фракції Партії регіонів.

Поки що це компромісне рішення, однак можна припустити, що навіть після того, як Ратніков таку довідку принесе, обговорення його особи не припиниться. За словами членів КОДу, це питання довіри. У КОДі до Ратнікова ставляться насторожливо.

Нагадаємо: КОД вдруге провалив вступ Ратнікова до його лав, вперше — 11 квітня.


Комітет опору диктатурі Броварщини 27.04.2012Tags: brovari, brovary, Бровары Бровари, КОД Броварщини
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments