groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Бровари стають столицею ... чорного піару?

Місто протестуватиме проти фальшивої преси

У четвер, 26 квітня, у місті Бровари відбудеться акція «Бровари – столиця брехні?». Городяни протестуватимуть проти фальшивої преси, яку місцева влада підробляє під незалежні та опозиційні видання.

Акція проходитиме у 2 етапи. Об 11:30 на в‘їзді в Бровари з боку Києва активісти місцевої організації «Громадський захист Київщини» встановлять дорожній знак «Обережно, зона брехні!» Потім, о 12:00, на площі біля міськвиконкому (вул. Гагаріна, 15) акція продовжиться мітингом, під час якого протестувальники викинуть зібрану фальшиву пресу під стіни міськради.

У рамках акції на центральній площі працюватиме оновлена «Галерея брехні», вперше експонована на акції "Брехня за наші гроші", яка відбулась 4 березня. Цього разу виставлять нові експонати – фальшиві газети.

Нагадаємо, за останній місяць у Броварах вийшли друком дві фальшиві газети: «Київщина мала батьківщина» та «Маєш право знати» загальним тиражем 60 тисяч примірників. Обидва видання мали на меті спаплюжити імідж опозиційних діячів та журналістів. Друк цих підробок коштував 100 тисяч грн. Відтак Бровари стають містом з найбільшою концентрацією брехливої преси: на 10 мешканців – 6 газет.


Tags: brovari, brovary, Бровари, Бровары
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments