groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Павло Різаненко подав до суду на газету «Брама»

На попереднє засідання відповідачі не з’явилися.

Депутат броварської міської ради Павло Різаненко подав до суду на газету «Броварська панорама», яка, на його думку, поширила про нього неправдиву інформацію і цим завдала шкоди його честі, гідності та діловій репутації. Він вимагає від газети спростування недостовірних відомостей. Вчора мало відбутися попереднє засідання, однак на нього не зявилися представники відповідача, тому суд його переніс на 19 квітня.

За словами представника позивача Олексія Скачка, відповідачеві було повідомлено про засідання рекомендованим листом зі зворотнім повідомленням. Але воно не надійшло, оскільки ніхто з газети просто не пішов на пошту й не забрав кореспонденцію.

«Щойно до них подзвонив суддя і повідомив, що розглядається справа. Це, фактично, є належним повідомленням, оскільки у нього на телефоні є диктофон, який фіксує дзвінки. Тобто, їх тепер повідомлено про час та місце розгляду і вони вже можуть навіть не приходити. Можна розглядати й без них», - заявив юрист.

Нагадаємо, 2 лютого на депутата Броварської міської ради Павла Різаненка невідомі здійснили напад, в результаті чого він отримав важкі тілесні ушкодження.

Постраждалий прямо пов’язує це зі своєю професійною діяльністю, адже він активно бореться зі злочинними діяннями нинішньої броварської влади. По факту події порушена кримінальна справа.

Але вже 9 лютого газета «Броварська панорама» опублікувала статтю «Били чи не били?», в якій говорилося про те, що Різаненко сам інсценував напад на себе.

Газета «Брама» відома в Броварах своєю незбалансованою позицією у висвітленні діяльности місцевої влади. Тож сподіваємося, що П. Різаненку вдасться відстояти в суді свої права і орган правосуддя зобов’яже видання опублікувати спростування відверто брехливої інформації.


Tags: brovari, brovary, Бровари, Бровары
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments