groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Мер Броварів починає скуповувати виборців

12 квітня 2012 року пенсіонери Броварів отримали від міського мера Ігора Сапожко свячені паски.

Роздача відбувалася у приміщенні будинку культури «Прометей». Спеціальні талончики-запрошення старенькі могли обміняти на кекс з привітаннями від міського голови Броварів.

Жінка, яка назвалася Ніхто, спробувала завадити журналісту виконувати його роботу. Усі пенсіонери задоволені. Дехто з них збирається голосувати за Сапожка на майбутніх виборах.


Зйомка громадянських журналістів

А колега Ігора Сапожка – голова фракції Партії регіонів у Броварській міськраді Сергій Федоренко виявився ще спритнішим. Він зі своїми пасочками виїхав у люди ще в суботу, 7 квітня, і поїхав по своєму майбутньому виборчому округу. У маленькому селі Літочки Броварського району у місцевій церкві Сергій Федоренко влаштував таке дійство з освяченням і даруванням своїх пасочок, що місцеві жителі вирішили: святкування перенесено на тиждень раніше. Тепер місцевому настоятелю храму отцю Володимиру доводиться переконувати місцевих прихожан, щоб прийшли до церкви святити паски, як і годиться, 14 квітня увечері. Для цього він розклеює по селу оголошення з проханням прийти до церкви.

Попереду ще багато свят, тому броварчани отримають ще не одну подачку від міської влади. На Трійцю потенційних виборців можуть засипати зеленню (не паперовою, звичайно ж), на Маковію засипати маком, на Спаса, мабуть, заллють медом і закидають яблуками.

Словом, вибори-2012 почалися.Tags: brovari, brovary, Бровари, Бровары, Україна, великдень, влада, пасха, сапожко, федоренко
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments