groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Угода Комітету Опору Диктатурі Броварщини

м.Бровари 26 березня 2012 р.
Ми, представники демократичних сил Броварщини:

відстоюючи необхідність повернення країни та нашого краю на демократичний шлях розвитку,

наголошуючи на потребі повноцінного забезпечення європейських стандартів свобод і прав громадян,

розгортаючи боротьбу проти корупції та свавілля антинародного режиму Януковича та Партії регіонів,

захищаючи конституційне право громадян України на формування органів влади, отже – на вільні і чесні вибори,

напередодні виборів народних депутатів України проголошуємо наступне:
Повноцінна реалізація політичних та соціальних прав громадян України неможлива без усунення правлячого режиму Януковича. Вибори до Верховної Ради України у жовтні 2012 року дають нам реальну можливість зробити це конституційним шляхом.

Задля повалення антинародного режиму та відновлення справжнього народовладдя, з метою подолання корупції на місцевому та загальнонаціональному рівні, уповноважені представники демократичних партій та громадських організацій Броварщини, пріоритетним завданням на 2012 рік визначають утворення більшості у Верховній Раді України та у місцевих радах усіх рівнів, яка буде спроможна зупинити узурпацію влади і забезпечити захист прав та свобод громадян.

З цією метою опозиційні політичні сили виступають як Об’єднана опозиція та здійснюють спільні дії на теренах Броварщини:

- узгоджують спільні політичні принципи та підходи, з якими виступають на парламентських виборах 2012 року;

- здійснюють скоординовані дії, спрямовані на забезпечення підготовки і проведення чесних виборів, встановлення їх правдивих результатів, недопущення фальсифікації голосування і спотворення волевиявлення громадян. Йдеться, зокрема, і про узгодження кандидатур членів окружних і дільничних виборчих комісій, спостерігачів, та забезпечення їхньої ефективної роботи;

- формують єдиний список кандидатів у депутати, які балотуватимуться у мажоритарних округах, за принципом – один округ – один кандидат від Об’єднаної опозиції. Визнають базовими вимогами до кандидатів порядність, принциповість, фаховість, громадський авторитет та бездоганну репутацію;

- забезпечуючи собі перемогу на виборах у 2012 році, Об’єднана опозиція вже тепер формує коаліцію на всіх рівнях рад – селищних, міських, районних, обласних та розпочинає процес формування нової української влади.

Ми, лідери політичних сил – учасниць угоди зобов’язуємося забезпечити її безумовне виконання. Ми усвідомлюємо, що є частиною Всеукраїнського процесу об’єднання опозиційних сил та підпорядковуємося центральному КОДу.

Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для Об’єднаної опозиції є чинний режим і ті? хто його уособлюють. Зокрема, на місцевому рівні, це Ігор Сапожко, Сергій Федоренко, Ігор Трощенко, Петро Іваненко. Це посадовці, які використовують надані громадою повноваження задля власної наживи, безпосередньо причетні до дерибану земель, що належать громаді, приймають незаконні рішення та спонукають до цього підлеглих шляхом тиску та залякування.

Тому ми відмовляємось від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між усіма опозиційними політичними силами Броварщини. Ми пропонуємо узгоджену разом кандидатуру на вибори до Верховної Ради України подати на затвердження центральному Комітету Опору Диктатурі.

З метою консолідації демократичних сил і уникнення розпорошення голосів виборців, закликаємо всіх, хто здатний протистояти режиму Януковича, підтримати нашу ініціативу та діяти спільно.
Тільки разом ми зможемо досягти спільної мети – побудувати справедливу та заможну країну!


Tags: brovari, brovary, Бровары
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments