groza_org (groza_org) wrote,
groza_org
groza_org

Заява Комітету Опору Диктатурі Броварщини

Ми, представники політичних сил та громадських організацій Броварщини, відстоюючи необхідність повернення країни на демократичний шлях розвитку та забезпечення умов і можливостей для самореалізації кожної людини, з метою недопустити встановлення в Україні антидемократичного режиму, 26 березня 2012 р. утворили у Броварах Комітет Опору Диктатурі (КОД). Ми усвідомлюємо, що є частиною Всеукраїнського процесу об’єднання опозиційних сил та підпорядковуємося центральному КОДу.

Нашим завданням є об’єднання зусиль усіх партійних та громадських структур демократичного спрямування, задля повалення антинародного диктаторського режиму Януковича і Партії регіонів та відновлення справжнього народовладдя. Попри провокації та силові дії влади, ми зберегли нашу єдність. Настав час переходити до наступу.

Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для Об’єднаної опозиції є чинний режим і ті хто його уособлюють. Зокрема, на місцевому рівні, це Ігор Сапожко, Сергій Федоренко, Ігор Трощенко, Петро Іваненко. Це посадовці, які використовують надані громадою повноваження задля власної наживи, безпосередньо причетні до дерибану земель, що належать громаді, приймають незаконні рішення та спонукають до цього підлеглих шляхом тиску та залякування.

Першочерговим завданням КОДу Броварщини вважаємо ліквідацію антинародного режиму Януковича і Партії регіонів та приведення до влади українських демократичних, патріотичних сил задля проведення необхідних реформ. І першою віхою, легітимним засобом усунення антинародної влади, є вибори до Верховної Ради України у 2012 р. Ми знаємо, що вони відбудуться із застосуванням недемократичного закону, що влада готується до масштабних фальсифікацій, що перелік провладних кандидатів, які отримають максимальне сприяння адмінресурсу, уже затверджується в президентській адміністрації.

Але ми готові до боротьби. Для досягнення нашої мети – здобуття більшості об’єднаної опозиції у майбутній Верховній Раді – перше завдання не розпорошити голоси наших виборців. Тому в мажоритарних округах повинен бути висунений єдиний узгоджений кандидат від об’єднаної демократичної опозиції, який повинен мати високий авторитет серед людей, бути чесним, порядним, мати усталені моральні принципи, відповідно до яких за жодних обставин не стане «тушкою».

Забезпечуючи собі перемогу на виборах у 2012 році, Об’єднана опозиція вже тепер формує коаліцію на всіх рівнях рад – селищних, міських, районних, обласних та розпочинає процес формування нової української влади.

Спільна праця опозиційних сил уже сьогодні буде реальним кроком до об’єднання зусиль, підтвердить серйозність намірів демократичних політиків щодо тісної взаємодії у майбутньому Парламенті, стане запорукою нашої спільної перемоги.


Tags: Бровари, Бровары
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments